Skip to main content

Güvenceye Demir Atmış, Olasılıkları İlerleten: Her Girişimde Güvenilir Ortağınız

2000 yılından bu yana içinde bulunduğumuz her sektörde en güvenilir firma olma hedefimizi gerçekleştirdik.

Tekop Grup Hakkında

Yenilikçi vizyonumuzla hareket eden Tekop Grup, 20 yılı aşkın süredir iklimlendirmeden endüstriye, inşaattan projelendirme ve yalıtıma kadar geniş bir sektör yelpazesinde öncü bir rol oynamıştır.

Tekop Grubu geniş bir coğrafi alanda faaliyet göstermekte ve verimli operasyonlar sağlamak amacıyla düzenli olarak uluslararası gruplarla stratejik ortaklıklar kurmaktadır.

Markalarımız

Timeline

2000
Tekop’un Kuruluşu

Tekop 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İlk faaliyet alanı yakıt pompaları ve benzin istasyonu ekipmanlarının tedarikiydi.

2016
Tekop Refrigeration

Tekop Refrigeration markası ile endüstriyel soğutma sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Hedefi sektördeki en güvenilir şirket olmaktı.

2018
ORCA Refrigeration Units

ORCA, Avrupa standartlarını benimseyerek soğuk oda depolama cihazları için çevre dostu ürünler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Çevresel sürdürülebilirlik ve enerji verimliliğini bir araya getiren ORCA, müşterilerine öncü çözümler sunmaktadır

Tekop Project

Tekop Proje, soğuk hava depoları ve diğer birçok projenin çizimlerini gerçekleştirmektedir. Soğutma sektöründe güvenilir bir firma olmak için çalışan Tekop Proje, müşterilerine güvenilir çözümler sunmayı hedeflemektedir

2019
Tekop Spare Parts

Tekop Yedek Parça markası soğuk hava depoları ile ilgili tüm yedek parçaları tedarik etmektedir. Müşterilerimizin satış sonrası herhangi bir sorun yaşamaması için tüm projelerimize yedek parça tedarik etmektedir.

2022
CMC Refrigeration

CMC Refrigeration markası altında soğuk oda kapı ve panellerinin üretimine başlandı. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu sistemler için en kaliteli malzemeleri kullanarak endüstriyel soğuk hava deposu ve soğutma sistemleri için entegre çözümler üretir

Değerlerimiz

Tekop’ta temel değerlerimiz kim olduğumuzu tanımlar ve aldığımız her karara rehberlik eder. Mükemmelliğe, yeniliğe ve dürüstlüğe olan bağlılığımızı yansıtan bir kültürü teşvik etmekten gurur duyuyoruz. İşte kimliğimizin temelini oluşturan beş sütun:

Müşteri Merkezli Odaklanma

Müşterilerimiz yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Onların benzersiz ihtiyaçlarını anlamaya öncelik veriyoruz ve özel ekiplerimiz beklentileri aşmak için yorulmadan çalışıyor. Sizin başarınız bizim başarımızdır ve kalıcı bir etki yaratan çözümler sunmaya kararlıyız.

Bir İtici Güç Olarak İnovasyon

Sürekli gelişen bir dünyada, inovasyonu temel bir güç olarak benimsiyoruz. Yaratıcılık ve sürekli gelişim kültürünü teşvik ederek sektör trendlerinin ön saflarında yer almamızı sağlıyoruz. Sınırları zorlayarak müşterilerimize pazarda öne çıkan son teknoloji çözümler sunuyoruz.

Ekip İşbirliği

İşbirliğinin gücüne inanıyoruz. Farklı uzmanlardan oluşan ekibimiz, çeşitli geçmişlerden ve sektörlerden gelen zengin bilgi birikimini bir araya getirmektedir. Açık iletişim ve karşılıklı saygı ortamını teşvik ederek, zorlukların üstesinden gelmek ve birlikte başarıya ulaşmak için ekibimizin kolektif gücünden yararlanıyoruz.

Dürüstlük ve Şeffaflık

Güven, hem müşterilerimizle hem de ekibimiz içindeki ilişkilerimizin temel taşıdır. Tüm etkileşimlerimizde en yüksek dürüstlük ve şeffaflık standartlarını gözetiyoruz. Güven ve güvenilirliğe dayalı kalıcı ortaklıklar kurmak için çabalarken dürüstlük ve hesap verebilirlik tartışılmazdır.

İş Başında Uyarlanabilirlik

Hızlı tempolu bir dünyada uyum sağlama becerisi çok önemlidir. Değişimi bir büyüme fırsatı olarak benimsiyor, gelişen zorluklar karşısında çevik kalıyoruz. Uyarlanabilirlik konusundaki kararlılığımız, müşterilerimizin yalnızca mevcut ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda gelecekteki eğilimleri de öngörmemizi ve ele almamızı sağlamaktadır

Sertifikalarımız

CE Sertifikası

ISO 9001:2015 Sertifikası

ISO 10002:2018 Sertifikası

ISO 14001:2015 Sertifikası

ISO 22000:2018 Sertifikası

ISO 45001:2018 Sertifikası

yeşil enerji geri dönüşüm 

yeşil enerji geri dönüşüm 

yeşil enerji geri dönüşüm 

sürdürülebi̇li̇rli̇k çevre dostu 

sürdürülebi̇li̇rli̇k çevre dostu 

sürdürülebi̇li̇rli̇k çevre dostu 

İletişim.

 

İstanbul Ofis

Gökevler Mah. 2245. Sok. No:7 Dükkan:1 Holpark Sitesi
Esenyurt / İstanbul /Türkiye

Sivas Fabrika

Ahmetturangazi OSB. Mah.
11. Sok. No:8
Merkez / Sivas /Türkiye

E-Mail: info@tekop.com.tr

Tel:+90 346 221 14 21

Muhasebe Ofisi

Atasehir Mahallesi 8217 Sok.
No:14/A
Çiğli/İzmir/Türkiye

Birleşik Krallık Ofisi

Unit F16 Hastingwood
Trading Estate, 35 Harbet Rd
London N18 3HU / UNITED KINGDOM

E-Mail:info@tekop.co.uk

Tel:+44 7938 046635